0

Şanlıurfa Kırtasiye Paketi ve Kışlık Kıyafet Paketi Dağıtımı

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Ekibimizle birlikte Şanlıurfa'da bulunan ilkokullarımıza 355 adet kışlık kıyafet, 80 adet kırtasiye paketi dağıtımlarımızı gerçekleştirdik. Daha sonra çocuklarımızla yüz boyama etkinliği yaparak günü keyifli bir şekilde noktaladık. Çocuklarımız dünyaya renk katan çiçeklerimizdir. Bizler de onlara en güzel şekilde emek vereceğiz. 


Ekip arkadaşlarımız duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Şeref ABAR: " Büyüdüm Çocuk Oldum ekibi olarak Gaziantep'te gönüllü ekip arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa'da çok güzel çok verimli bir etkinlik gerçekleştirdik. Çocukların şaşkın bakışları ve o yüzlerinde ki mutluluğu görmek ve vesile olmak çok güzel bir duyguydu. Etkinlikten sonra ne kadar güzel bir işe gönül verdiğimi tekrar anladım." 


Gizem YAŞAR: "Mutluluk , gülüş insanlardan bulaşan en mükemmel şey. Küçük çocukların , en masum kalbe sahip olanların gerçek gülüşlerine şahit olmak en güzel duygulardan biriymiş. Orda olmanın, yardım etmenin en büyük ödülüydü bence o gülüşlere şahit olmak."


Ümeyda İBİL: "Bu zamana kadar gittiğim etkinliklerin en en anlamlısıydı. O çocukların mutluluğu sevinci neşesi her şeye değerdi gözlerindeki ışıltıyı görünce bütün yorgunluğum geçti emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."


Nuray KARA: "Benim için çok güzel bir gündü öğrencilerin mutluluğunu görmek ve gerçekten yardımın doğru yerlere gittiğini bilmek çok önemliydi. Bu tarz etkinliklerin umarım devamı gelir ben de vaktim olduğu kadar hepsine katılmaya çalışacağım. Size de buna vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum."