0

Köy Okulları Yardımı

Çocuklarımız için eğitimde fırsat eşitliği istiyor, sizin sayenizde okullara mutluluk götürüyoruz.

Tüm Bağışları Gör

Köy Okulları Yardımı

Çocuklarımız için eğitimde fırsat eşitliği istiyor, sizin sayenizde okullara mutluluk götürüyoruz.

Bağış Tutarı

Bağış Yap

Birçok farklı alanda yardım faaliyeti yürütmekteyiz. İnceleyerek bağış yapabilirsiniz.

Aydınlık, eğitimli ve bilinçli nesillerin yetişmesine ve onların mutlu yarınlara erişmesine destek olmayı amaçlamaktayız.

Materyal eksikliği ve köy okullarının iyileştirilmesine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha çok hissedilmektedir. Köy okullarının ihtiyaçlarını gözlemleyerek siz hayırseverlerimizin desteği ile kırtasiye paketleri dağıtıyor, kütüphaneler kuruyor, çevre düzenlemesi yapıyoruz. Köy okullarımızı eğitime yeniden kazandırmak, iyi ve kaliteli bir eğitim alabilmeleri adına eksikleri gidererek çocuklar için uygun ortamı sağlıyoruz. Gittiğimiz köylerde sadece okullarımızı eğitime daha uygun hale getirmekle kalmayıp, çevresinde ki ailelerimize de yardımlarınızı ulaştırmaktayız.


Eğitimli ve bilinçli nesiller yetişmesine ve onların mutlu yarınlarına katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Bugüne kadar köy okullarındaki öğretmenler ile iletişime geçip ihtiyaçlarına göre gerekli malzemeyi temin edip bizzat ekiplerimiz ile birlikte ulaştırdık. Birçok köy okuluna kitaplar götürüp kütüphaneler açtık. Köy okullarında eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hayırseverlerimizin vermiş olduğu destekle onların gerekli materyallerini ulaştırıyoruz.


Geleceğe ışık olacak kardeşlerimizin okullarını düzenliyor, ellerinden tutuyoruz. 

Hayata umutla bakan çocuklar için bize destek olmak ister misiniz?