0

Şanlıurfa Kırtasiye Paketi Dağıtımı

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Gönüllü ekibimizle birlikte Şanlıurfa'daki 3 okulumuzu ziyarete gittik ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızın hayatlarına dokunmak adına 228 adet kırtasiye paketi hediye ettik. Kardeşlerimizin masum yüzlerindeki mutluluk bizlere çalışmalarımıza devam etmek için motivasyon veriyor. #İyilikiçin canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Beyza AKSU: "Köy okullarındaki çocuklarla tarif edilemez duygular yaşadık. Beraber oyunlar oynayıp eğlendik, oturup sohbetler ettik ve tabi ki de onlara hediyelerini verdik. Geçirdiğimiz zamanları asla unutmayacağım. Çünkü onların yanında aşırı mutlu ve huzurluydum. Umarım hepsini çok mutlu edebilmişizdir. Yüzlerindeki gülümsemeye ufak da olsa katkı sağlamak çok anlamlı ve güzeldi."


Ahmet ÖZSOY: "Katıldığım ilk doğu programıydı. Benim için çok güzel bir programdı, çocuklarla oyunlar oynayıp çok güzel vakitler geçirdik. Çocuklar çantalarını açtığında kalemliklerini, defterlerini incelediklerindeki o yüzlerindeki mutluluk, tebessümleri paha biçilemezdi. Son çocuğumuzu mutlu edene kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Önümüz malum kış bazı çocukların ayakkabılarının yırtık olduğunu, terlikle okula gelen çocukların olduğunu fark ettim. İhtiyaç sahibi kardeşlerimize bu alanda da destek olmaya devam edeceğiz."