0

Kütahya’da Özel Çocuklarımızla Eğlence Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Kütahya Umut Rehabilitasyon Merkezi'nde gönüllü ekibimizle birlikte özel çocuklarımıza eğlence etkinliği düzenledik. Rehabilitasyon merkezinde öğrenim gören minik kardeşlerimizle saksılara çiçek diktik, yüz boyama yaptık, şarkılar söyledik ve bolca eğlendik. Her biriyle tanıştığımıza çok memnun olduk ve onların da bize duydukları sevgiyi derinden hissettik.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


İzzet Çiftçi: “Etkinlik çok güzeldi. Çocuklarımız çok sıcak kanlıydı, birlikte eğlenceli bir gün geçirdik. Bu sene ki en kaliteli etkinliklerden oldu. Emeği geçen herkesin eline sağlık.”


Büşra Uzun: “Hem eğlendiğimiz hem de öğrendiğimiz güzel bir etkinlikti. Çocuklarla birlikte çok şey paylaştığımız bir gün oldu. Bizlere böyle bir etkinlik fırsatı sunan herkese çok teşekkürler, herkesin eline sağlık.”


Hasan Özbay: “Büyüdüm Çocuk Oldum platformu olarak çocuklarımıza dokundukça, yüzlerinde oluşan tebessümler, bizleri her etkinlikte aynı heyecan ile çalışmaya teşvik ediyor.”


Dilan Alış: “Büyüdüm Çocuk Oldum Platformunun her etkinliğinden mutlu ayrılıyorum. Hayatın koşuşturmasından sıyrılıp çocuklarla ilgilenmek bana huzur veriyor. Bugün de çok mutlu oldum, çünkü çocuklar mutlu oldu . Özel çocuklarla olunca hayata sımsıkı tutunmamız gerektiğini daha iyi anlıyorum. Hep birlikte bir sürü bir sürü çocuk sevindirelim. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var ve iyi ki Yardımhane Derneği var.”