0

Kastamonu 'da Çocuklarımızla Eğlence Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Kastamonu ekibimizle birlikte 10 çocuğumuzu at çiftliğine götürdük. Çeşitli ikramlar sunarak piknik yaptık. Sonrasında oyunlar oynayıp; yeni eğitim-öğretim yılı için kırtasiye paketi dağıtımı etkinliği ile günü noktaladık. Bizler çocuklarımızın mutluluğuyla daha da iyileşiyoruz. Biliyoruz ki onlar da mutluluklarını iyilikle dolu geleceğe dönüştürecekler. 


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


SEDA TORAMAN: "Umutları yeşertip daha da büyütmek adına yaptığımız etkinliğimizde çocuklarımızın ilk defa ata binme heyecanına biz büyüklerde ortak olduk. Biliyorum ki neşeli günlerimizle birlikte yüzlerde gördüğümüz tebessüm Büyüdüm Çocuk Oldum ile daim olacak."


GÜLŞEN SAYKAL: “Ben Gülşen. Kastamonu Büyüdüm Çocuk Oldum ekibi üyelerindenim. Bu benim katıldığım ilk etkinlikti. Çok güzel vakit geçirdim. Çocuklarında çok güzel vakit geçirdiğine inanıyorum. Dilerim ki etkinliklerimiz daha da çoğalsın ve çocuklarımızın mutlulukları artsın. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."


Büşra UZUN: “Güzel ve keyif aldığımız bir etkinlikti. Çocuklarımızla birlikte eğlenip güldük. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”