0

İstanbul'da Özel Çocuklarımızla Şenlik Gerçekleştirdik

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

İstanbul’da gönüllü ekibimizle birlikte özel kardeşlerimizle eğlenceli bir gün geçirdik. Bol bol sevgimizi paylaştığımız bir etkinlik oldu. Günün sonunda harika anılar biriktirdik. Biliyoruz ki sevgi var oldukça, mutluluk paylaşıldıkça ve iyi insanlar olduğu sürece kardeşlerimizin tebessümleri yüzlerinden eksilmeyecek.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Melis AKTAŞ: “Çocuklarımızla birlikte çılgınlar gibi dans edip pistin tozunu attık. İnanılmaz eğlendik. Kardeşlerimizin gözlerindeki o ışıltı tüm yorgunluğumuzu silip süpürdü. İnsanların kalplerine dokunduğumuzu her hissettiğimde başka hiçbir şeyin bu kadar iyi gelmediğine tanık oluyorum. Özgeb Destek biriminin katıldığım ilk etkinliğiydi ama son olmayacağını biliyorum. Her zaman gülümseyerek hatırlayacağım anılarım ve gönlümde kocaman yer edinen yavrular oldu. Özgeb Destek ve Büyüdüm Çocuk Oldum ailesi, iyi ki varsınız.”


Cihad KAYA: “Öncelikle bu etkinliğe katılmama imkan sağladığı için Büyüdüm Çocuk Oldum ailesine çok teşekkür ederim. Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi özel kardeşlerimizle karşılıklı oynadık, hoş sohbetler ettik, etkinlikler yaptık. Kardeşlerimizin mutluluğunu, yüzündeki o güzel ve samimi tebessümlerini görmek her şeye değerdi. Umarım özel kardeşlerimizle daha nice etkinliklerde birlikte oluruz.”