0

İstanbul Bayram Alışverişi Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Bu bayram bütün çocuklar gülsün diye gönüllü ekibimizle birlikte ihtiyaç sahibi kardeşlerimize bayramlık alışverişi yaptık. Bayram harçlıklarını alan kardeşlerimizin gülen gözleri bizlere bayramı erken getirdi.

Siz de masum yüzlerde gülümsemeye sebep olmak isterseniz gönüllü ekibimize katılabilirsiniz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Semanur ABDULLAHOĞLU: Büyüdüm Çocuk Oldum ekibiyle gönüllü olarak katılım sağladığım bayramlık giydirme etkinliği benim için unutamayacağım güzel anılardan bir tanesi artık. Dernek ekibinin birbiriyle olan iletişimi ve koordinasyonun sağlanması etkinlik boyunca gerek çocukların ve ailelerin, gerekse çalışan ve gönüllü ekibimizin hiçbir problem yaşamadan çok keyifli bir etkinliği sonlandırmasını sağladı. Günün sonunda çocukların sevinçlerini görmek bizim tüm yorgunluğumuza değmiş oldu.


Elif Zehra ERDEM: Çocukken bayramlar gelsin de yeni kıyafetlerimi giyeyim diye gün sayardım… Şimdi ise Yardımhane Derneği sayesinde o masum kalplerin yeni kıyafetlerini aldık… Bayram harçlıklarını verdik. Beni çocukluğuma götürüp, hayatın kötülüklerinden uzakta hayalleri sadece masumluk olan kardeşlerimle vakit geçirmemizi sağladığınız için sonsuz teşekkürler.


Eda GÜRSOY: Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu ve Yardımhane Derneği aslında sizi bir masal içersinde bırakıyor. Gönüllü olduktan sonra yapılan ilk etkinlikte görev alarak kendinizi masalın kahramanı olarak buluyorsunuz. Her çocuğun bir masal kahramanı olur bu bayram etkinliğinde onlar için kahramandık ama aslında asıl kahramanlar kendileri bize bu anı yaşattıkları için bu güzel duygu bizimle paylaştıkları ve hissettirdikleri için ilk önce masalınızın baş kahramanlarına çocuklarımıza teşekkür ederim ve bize bu imkanı sağlayan içimizdeki çocuğu yaşamamıza sebep olan derneğimize teşekkür ederim. Bir başka masalda görüşmek üzere sizlerde dahil olmak isterseniz gönüllü olmanız yeterli iyilik yapın iyilik bulun dilerim.