0

Uluslararası Yardımlar

0-12 yaş arası yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi öncelik çocuk olmakla birlikte ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.


Din, dil, ırk ayırt etmeksizin Türkiye, Afrika ve savaş mağduru ülkelerde öncelikle 0-12 yaş arasındaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize hediye etmek üzere; yılın farklı dönemlerinde bölgenin ihtiyacına yönelik hediye paketleri hazırlıyor ve hayırseverlerimizle birlikte binlerce kardeşimizi mutlu ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası alanda insanları ve insanlığı birleştirmesi adına geleceğe kalıcı eserler bırakıyoruz. Temiz su ihtiyacını en derinden hisseden Afrika’da su kuyuları açıyor, eğitim öğretim hayatının devamlılığını sağlayabilmek için okul ve sınıflar açıp, var olan okulların restorasyonun yapıyor, rahatlıkla ibadet edilebilmesi için mescitler açıyor, bölge halkının ayakları üzerinde durabilmesini sağlamak amacıyla  çiftlikler inşa ediyor ve bunun gibi nice faaliyetlerle Afrika'daki kardeşlerimize destek oluyoruz. Bununla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere bölgenin kültürel yapısına uygun olacak şekilde hazırladığımız gıda paketlerini hediye ediyor, hayırseverlerimizle birlikte binlerce sofraya ortak oluyoruz. Hayırseverlerimiz ile birlikte büyüyen derneğimiz gönüllülerimiz sayesinde tüm dünyada adını duyurması dileğiyle durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. 


Kurulduğumuz günden beri faaliyette bulunduğumuz ülkeleri ve faaliyetlerimizin bir kısmını aşağıda görebilirsiniz.2013 - Suriye
2016'dan beri Uganda
2016 - Kenya
2016 - Pakistan
2017 - Tayland
2017 - Filipinler
2017 - Küba
2018 - Rwanda
2018 - Bangladeş
2018 - Filistin2019 - Güney Sudan
2019 - Somali
2020 - Tanzanya
2020 - Nijer