0

Hayalleri Gerçekleştirdik

Sakarya Pamukova'da kışlık dağıtımı sırasında hayallerini öğrendiğimiz kardeşlerimizin bu hayallerini gerçekleştirdik.

Her insan yüreğiyle doğar, karakteriyle büyür, hayalleriyle yol alır…

Şüphesiz en çok hayali çocuklar kurar. Çocuklar genelde kendisinde olmayan şeylerin hayalini kurar ve gerçekleşmesini ister. Biz de çocuklar için çıktığımız bu yolda onların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sakarya Pamukova’da daha önce yaptığımız kışlık kıyafet dağıtımı etkinliği sırasında hayallerini öğrendiğimiz kardeşlerimiz bizden paten, bisiklet ve oyuncak ev istemişti. Bizde gönüllü ekibimiz ile birlikte bu hayallerini gerçekleştirdik.

Uzak yakın demeden yolda olmaya, tekerlekleri umuda doğru çevirmeye devam edeceğiz. Sizde umudun bir parçası olmak isterseniz Büyüdüm Çocuk Oldum ailemize ve  çocukların yüreklerinde yer edinmeye bekleriz.

Etkinliğe katılan gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini bizimle şu şekilde paylaştı:

Büşra Akleyin; ‘’Her zaman için hayatımın merkezinde çocuklar vardı. Onların küçük dünyalarına ortak olmak, mutluluklarını birlikte yaşamak ve hayallerine dokunabilmek beni hep çok mutlu etti. Etkinlikte hissettiğim duygular çok güzeldi. Miniklerin gözlerindeki o sevinç bunlara şahitlik etmek muazzam bir his. Hayalleri bizler için küçük ama umutları çok büyük. Her daim hayatlarında küçük bir yerde de olsam onların bir ablası olarak elimden geleni yapacağım.’’

Emrah Keskin; ‘’Bu benim katılım sağladığım ilk etkinlikti. Bazen bazı şeylerin tarifi olacağını düşünmüyorum, mesela bunun gibi şeyler. Çok güzel bir andı, özellikle gelişimizi ve hediyeleri gören çocukların yerinde duramayışı beni çok duygulandırdı hediyelerini aldıkları o an ki mutluluklarını onlarla o duyguyu paylaşmak çok güzeldi. Nice gönüllere ulaşabilmek dileğiyle…’’