0

Gaziantep'te Dempremden Etkilenen Kardeşlerimize Moral Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Gönüllü ekibimizle birlikte Gaziantep’te depremden etkilenen ve Kyk yurdunda konaklamakta olan kardeşlerimizle beraber eğlenceli vakit geçirebilecekleri çeşitli oyunlar oynadık. Palyaçomuz eşliğinde yüz boyama etkinliği gibi çeşitli aktiviteler yaparak geride bol kahkahalı bir gün bıraktık.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


FATMA ASLANOĞLU: “Katıldığım ilk etkinliğinizdi. Benim için çok güzel ve eğlenceli geçti. Depremzede çocuklar ile eğlenirken, depremin çocuklarda bıraktığı korkuyu fazlasıyla hissettim. Onlara iyi gelmek için yapılmış çok güzel bir etkinlikti. Emeğinize sağlık…”


Melisa SEYMEN: “Çocuklarla geçirdiğimiz dolu dolu etkinlik ve oyunlarla bu zor günlerde hem çocukların yüzünde hem de biz etkinliği düzenleyen arkadaşlarımın yüzünde bir gülümseme ve heyecana vesile olduk. Bu organizasyonu ayarlayan başta başkanımız olmak üzere tüm gönüllü arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.”


Şeyma ÖZKAYA: “KYK yurdunda yapmış olduğumuz etkinlik gerçekten hem bizler için hem çocuklar için hem de aileleri açısından çok önemli ve çok güzel bir etkinlikti. Yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek, yüzlerinde bir anda olsa tebessüm görebilmek çok çok kıymetli... Umarım bundan sonra tekrar buluşma fırsatı yakalayabiliriz. "Tekrar gelecek misiniz?" "Ne zaman gelirsiniz?" gibi çok soru aldık. Mutluluğu tarifsiz...”