0

Gaziantep Köy Okulu Boyama Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Gaziantep ekibimizle birlikte bir köy okulumuzun sınıfını canlandırma niyetiyle çocukların ilgisini çekebilecek şekiller çizdik, boyadık. Birlikte eğlenceli vakit geçirebilmek adına palyaço eşliğinde oyunlar oynadık. Burada ki işimizi bitirdik şimdi bir başka köy okuluna yardım edebilmek için yolumuza devam ediyoruz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


FURKAN GÜNER: "Öncelikle çocukların mutlu olduğunu görmek gerçekten güzel hissettiriyor. Farklı insanlar tanımak, çocukların sevinçlerine şahit olmak gerçekten güzel bir duygu. Bu etkinliğin bir parçası olmama vesile olan 'Büyüdüm Çocuk Oldum' ailesine ve Gaziantep İl Sorumlumuz Şeref ABAR'a çok teşekkür ederim."


TUĞBA POLAT: "Çok eğlenceliydi. Çocuklarla çocuk olduk. Hem onlara hem bize çok iyi geldi. Zaman nasıl geçti anlamadık. Bütün ekibe teşekkürler."


MİHRİBAN ÖZDEMİR: "Her bir çocuk bizler için farklı bir dünyanın kapısı oluyor. Bu etkinlikte de çok doğal ve birbirinden tatlı çocukların dünyasına girme fırsatı bulduk. Bize olan bakışları, heyecanları çok kıymetliydi. Yaptığımız en ufak şey bile gözlerinde öyle muhteşem bir heyecana dönüşüyordu ki bizi de en çok mutlu eden nokta bu sanırım. Bu ekipte olmak ve onlarca çocuğu tanımak bizim için çok güzel bir ayrıcalık. Daha nice etkinliklerde yine ufak yüreklerle buluşmak dileğiyle."


SARİYE KIRAT: "Çok güzel bir etkinlikti. Böyle harika bir ekiple çocukların yüreklerine dokunabilmek çok mutluluk verici. Bu mutluluğa vesile olduğunuz için çok teşekkürler. 'Büyüdüm Çocuk Oldum' ekibine ve Gaziantep İl Sorumlumuz Şeref ABAR'a çok teşekkür ederim."


FATMA SELEN: "Çok güzel bir etkinlik oldu yine. Dolu dolu bir gün geçirdik, çocukların kalplerine dokunduk. Biz buna Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu – Gaziantep Ekibinin farkı diyoruz. Hem biz hem de çocuklar doyasıya eğlenceli vakit geçirdik her şey için teşekkür ederiz."