0

Erzincan Kışlık Kıyafet Paketi Dağıtımı

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Gönüllü ekibimizle birlikte Erzincan’daki 723 ihtiyaç sahibi kardeşimize kışlık kıyafet paketi hediye ettik. Masum çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemelere sebep olmanın mutluluğuyla #iyilikiçin çalışmaya ve kalpleri ısıtmaya devam edeceğiz. 


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Emine ÖZTÜRK: "Erzincan can Erzincan ilk defa gitmek nasip oldu. Geldiğimizi gören kuzucukların bunlar kim bakışlarının yerini sevinçle parlayan gözlerle uğurlandığımız bir etkinlikti. Her türlü zorluğa rağmen ufacık şeylerle bile mutlu olmanın, çocuk olmanın tadını sonuna kadar çıkartan kuzucuklarımızla tanışmanın huzuru mutluluğu ise paha biçilemezdi…"


Meryem ÇEÇEN: "Gittiğim ilk doğu kışlık kıyafet etkinliğiydi çok büyük bir heyecanla katıldım etkinliğe ve bir kez daha anladım ki her seferinde bir çocuğun kalbine dokunmaktan daha güzel daha özel bir şey yokmuş... Gülümsemeleri, içtenlikle sarılmaları, size heyecan dolu gözlerle bakmaları tek bir tanesi bile yeterli bir sebepti benim için... Son çocuğun gözlerinin içi gülene kadar. İyi ki BÇO!"


Hüsna ERBİL: "Kalbimi bu sefer, Erzincan'ın soğuğunda gülüşleriyle kalbimizi ısıtan, bizi okulun kapısında heyecanla bekleyen ve biz sizi çok sevdik yine gelin diyen kalbi de kendileri de güzel çocuklarda bıraktım. Her anına, her saniyesine çok şükür."