0

Büyüdüm Çocuk Oldum 4. Bölge Çocuk Şenliği Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

İstanbul 4. bölge gönüllülerimizle birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimiz ve çocuklarıyla bir araya gelip piknik yaptık. Yemeklerimizi yedikten sonra çeşitli oyunlar eşliğinde güzel vakit geçirdik. Etkinlik sonunda kardeşlerimize minik hediyelerden oluşan paketler verdik. Masum kardeşlerimizin yüzlerinde gülümsemeye vesile olmak bizleri çok mutlu etti.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Cihad KAYA:  "Eveeett... Yine harika bir etkinlikten geriye kalan tatlı yorgunluklar, yüzde tebessümler...

Çocuklarımızın yüzlerindeki tatlı heyecanla bizler de heyecanlanmıştık. İkramların ardından kardeşlerimize hediyeler verip, çeşitli oyunlar oynayıp, hoş sohbetler ettik. O süre zarfında hepimizi çocukluğumuza döndürmüşlerdi. Aslında onlar meraklı gözleriyle, gülen suratlarıyla bizleri daha çok mutlu etmişti. Bir sonraki harika etkinlikte görüşmek üzere..."


Merve CEMİLOĞLU: "4. Bölge ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz BÇO Çocuk Şenliği'nde mutluluk, sevinç, heyecan ve bol kahkahalı anlar yaşadık. Çeşitli oyunlar oynayıp, hediyeleştiğimiz bu etkinlikte minik kalplerin mutluluğuna şahit olmak harikaydı. İyi ki varsın BÇO !"


Vildan GÜNAYDIN: "İnsan çocukluğundan uzaklaştıkça, hayat kavgasının içerisine girdikçe çocukluğunu kaybediyor artık büyüdüğünü anlıyor oysaki bu platform bana böyle güzel etkinliklerle çocukluğumu geri getiriyor. Yüzlerdeki samimi tebessümlerle ne kadar güzel bir etkinlik olduğunu anlayabiliyor insan. En yakın zamanda tekrar böyle bir etkinlikle çocukluğuma dönmek dileğiyle..."