0

Bursa Piknik Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Yaşanılan en güzel anlar sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz zamanlarda oluşuyor. Biz de istedik ki geride güzel anılar bırakalım ve hep yenisi için çalışalım. Bursa ekibimizle birlikte aynı sofrada buluşup, eğlenceli aktivitelerle güzel bir gün geçirdik. Biz içerisinde iyilikle dolu kalplere sahip kocaman bir aileyiz.

Siz de gönüllü ekibimize katılarak faaliyetlerimizde yer almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Emine ÖZTÜRK: "Yaşımız her ne kadar büyüse de arada duraklayıp içimizde ki çocuğun da eğlenmeye hakkı olduğunu hatırladığımız ve bizim de çocuklar kadar eğlendiğimiz bir piknik oldu. Her şey çok güzeldi. Herkese tek tek teşekkür ederim. İyi ki bço..."


Abdullah DURUKAN: "Herkesin katkısının olduğu, 5 dk lık bile olsa o sıcakta gelen arkadaşların güzel katılımı ile bizim için istanbuldan gelen güzel ekibimiz de katılımı ile çok güzel bir zamandı herkese teşekkür ederim."


Esra BASAT: "Piknikte sizin anlattıklarınızla şunu hatırladım: Sizin fiili olarak yaptığınız bizim bazen maddi bazen manevi yardımda bulunduğumuz şeyler, anlatacağımız güzel şeyler olarak kalacak heybemize. Allah'a anlatacağımız güzel hikayelerimiz olsun diyordu şair. O güzel hikayeleri sizinle birlikte yazıp çoğaltmak ümidiyle."


Emine Hiranur: "Benim için Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu, geç bulduğum ama asla kaybetmeyeceğim huzurun adı oldu. Samimi, sıcak, içten... İyi ki varsın Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu!"