0

Bursa Ekibimizle Eğlence Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Bursa ekibimizle birlikte kardeşlerimizi uçurtma, yüz boyama ve palyaço etkinlikleriyle eğlendirip osmanlı macunu ikram ettik. Birlikte oyunlar oynayıp resimler çizdik. Kardeşlerimizin yüzlerindeki gülümsemeler bizlere umut oldu.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Hümeyda KARAKUŞ: "Çocuklarla birlikte oyunlar oynadığımız, uçurtma uçurduğumuz şahane bir etkinlikti. Onların yüzündeki heyecana ve mutluluğa şahit olmak çok güzeldi. İyi ki BÇO var."0


Ayşenur BALI: "Uçurtma etkinliğimizde kardeşlerimizle ile beraber oyunlar oynamak, uçurtma uçurmak, sohbet etmek eğlenceli ve güzeldi. Çocukların keyfini ve mutluluğunu gördükçe bundan emin olarak keyif aldık. Daha güzel etkinliklerde nice çocukları gülümsetmek üzere…"


Fatma MİNNET: "İlk katıldığım etkinlik olmasına rağmen arkadaşlar çok samimi hareket ettiler. Çocuklarla beraber olmak ayriyeten mutluluk ve huzur vericiydi. Daha nice güzel etkinliklerde beraber gülüp eğleniriz…"


Ela ERBEK: "BÇO etkinlikleri bir başka oluyor. Daha bir heyecan, çok çok tutku, hevesle bizi bekleyen çocuklara ulaşma isteği… Çocukların yüzlerindeki tebessümü görmek beni en çok mutlu eden, duygusallaştıran noktaydı. Çocuklarla ilgilendiğimiz için, onların mutluluklarına mutluluk kattığımız için hem bizler eğlendik hem de çocukları eğlendirdik. Nice çocukların tebessümüyle mutlu olduğumuz günlere."