0

Antalya'da Depremden Etkilenen Kardeşlerimize Moral Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Antalya’da gönüllü ekibimizle birlikte 6 Şubat’ta gerçekleşen doğan afetin izlerini hafifletmek adına depremden etkilenen kardeşlerimiz için ihtiyaç kolileri paketledik ve deprem bölgelerine gönderimini sağladık. Deprem bölgelerinden başka şehirlere tahliye edilen kardeşlerimizi havalimanında oyuncak ve hediyelerle karşılayarak moral etkinliği düzenledik. Yaşanan doğal afetin izlerini silebilmek adına hep birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Asya DURMAZ: “Zor durumların üstesinden beraber geleceğimiz bu zamanda bizler de bir şeyler yapmak istedik.”


Rüveyda DİNGİŞ: “Elimizden gelenlerin kısıtlı olduğu bu günlerde ekipçe çocuklarımıza umut ve neşe olmaya çalışmak çok güzeldi.”


Yasin ÇAM: “Bu tarz bir etkinlikte bulunduğum için derneğimize ve yardımcı olan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Çocuklarımızı eğlendirebildiysek yüzünde ufak bir tebessüm bırakabildiysek ne mutlu bize.”


Elif ARIK: “Çocukların gülüşlerinde bir yerlerde saklı olan acılarına merhem olabildiysek işte en büyük mutluluk tarifidir. Böylesi bir süreçte, elimden ufacık da olsa bir şeyler geldiyse ve çocukların dünyasında bir renk olabildiysem ne mutlu bana ve ne mutlu bize. Çocuğun dünyasında oyun iyileştirici bir güçtür ve bugün hepimiz çocuklarla birlikte iyileşmeye bir adım attık. Biz birlikte güçlüyüz, birlikte aşacağız. Teşekkürler Büyüdüm Çocuk Oldum ailem…”