0

Antalya'da Depremden Etkilenen Kardeşlerimize Lunapark Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Antalya gönüllü ekibimizle birlikte deprem bölgelerinden gelen kardeşlerimizin morallerini yükseltebilmek adına lunapark etkinliği gerçekleştirdik. Kardeşlerimizin mutluluğu, bizim bu yolda daha emin adımlarla ilerlememize umut oluyor. Mutluluk paylaştıkça çoğalır!


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Nilüfer SAYIN: “Uzun zaman sonra yeniden Büyüdüm Çocuk Oldum etkinliğine katıldım. Çocuklarla yaptığım her etkinlik mutluluk ve huzur sebebi… Özel ihtiyacı olan insanların kalbine dokununca daha ayrı bir his oluşuyor. İyi ki böyle güler yüzlü bir ekiple beraber etkinliğimizi gerçekleştirdik. Herkese tek tek teşekkür ederim. Merhametimiz hiç eksilmesin.”


Elif ARIK: “Bugünde mutluluk kokusu ile bezenmiş bir demet gül almak nasip oldu. Gül yüzlü yavrucaklar gülerken içimde kelebekler dans ediyordu. Tekrar hepinizin emeğine sağlık. İyi ki Büyüdüm Çocuk Oldum platformu var.”


Fatma BİLEN: “Hep birlikte eğlenip eğlendirdiğimiz güzel bir etkinlik oldu. Çocukların gözlerindeki neşeyi görmek mutluluk vericiydi. Vesile olan herkese teşekkür ederim.”