0

Antalya Manavgat Şenliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Mutlu olmanın yolu, mutlu etmekten geçer.


Ekibimizle, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için eğlence festivali düzenleyerek birlikte halat çekme, yumurta taşıma, çuval yarışı ve daha birçok oyun oynadık.


Büyüdüm Çocuk Oldum Antalya ve İstanbul ekiplerimizin katılımıyla gerçekleşen festivalde, çocuklar tarafından en sevilen ve heyecanla beklenen kısım ise uçurtma uçurma etkinliği oldu. Gün boyunca bolca sohbet ettiğimiz ve eğlence dolu anlar geçirdiğimiz etkinliğin sonunda çocuklarımıza pamuk şeker ikram edip hediyeler verdik. Destek olan herkese teşekkür ederiz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:

Tayfun Mehniyar:” Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu’nda ikinci etkinliğim olan Manavgat etkinliğine katıldım. Böyle bir organizasyonu sağladığı ve iyiliğe katkı sağlamamıza vesile olduğu için kurucu ve üyelerine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Nice mutlu iyiliklere inşallah. Cümlenizden Allah razı olsun.”


Tuğçe Nur Ilgın: “Manavgat etkinliği, Büyüdüm Çocuk Oldum ekibiyle katıldığım ilk etkinlikti ve orada tam bir aile olduğumuzu hissettim. Çocukların yüzündeki gülümseme olmak çok güzel ve heyecan verici. Çocuklar mutlu oldukça ne kadar güzel bir iş yaptığımızı anlıyor ve gurur duyuyorum.”


Elif Arık: “Manavgat etkinliğinde Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu ile beraber belki de hayatımın en güzel saatlerini geçirdim. Yavrularımızın yüzündeki o içten gülümsemeyi görmek dünyalara bedeldi. Böylesi bir olaya şahit olma fırsatı tanıdığı için kurucu üyelerimize teşekkürü borç bilirim. Nice iyi ki dediğimiz etkinliklere.”


Ümmühan Uğur: “Katıldığım ilk etkinlikti ve oldukça heyecanlıydım. Biliyorum ki katılacağım diğer etkinliklerde bu heyecan artarak devam edecek. Bunun sebebi kesinlikle minik kalplere dokunuyor oluşumuz. Çocukların yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak tarif edilemez bir duygu.”