0

Antalya Lunapark Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Eğlenmek, her çocuğun hakkıdır.


Gönüllü ekibimizle birlikte Antalya'da daha önce çeşitli yardımlarda bulunduğumuz ailelerimizin hiç lunaparka gitmemiş çocuklarını lunaparka götürdük. Toplam 15 çocuğumuzla birlikte birçok oyuncağa bindik. Her çocuğumuz gün boyu bir gönüllü arkadaşımızın himayesindeydi. Tüm çocuklar yaş gruplarına uygun oyuncaklara bindirildi. Pandemi ve güvenlik önlemlerine uyularak harika bir gün geçirdik.


Çocuklar büyük ve renkli oyuncakları görünce çok mutlu oldu. Etkinlik sonunda keşke hiç bitmese dediklerini duyduk. Bizler de onların sevincine ortak olduk. Onlarla çocuk olduk ve heyecanlarını paylaştık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Veli Çiçek: “O gün herkes çok mutluydu. Çocuklarla birlikte gülmenin ve eğlenmenin hiç bir şekilde tarifi yok. O yüzden büyüdük çocuk olduk.”


Rüveyda Dingiş: “Çocukların bir ilki yaşarken heyecanlarına şahit olmak tarifsizdi. Daha önce lunaparkın önünden geçerken iç çekmişler midir diye düşünmekten kendimi alıkoyamadığım bir etkinlikti. Gün boyu çok eğlendik ve yeni minik arkadaşlar edindik. Hayatları boyunca unutamayacakları bir gün olduğuna inanıyor ve bu anıda yer aldığım için mutluluk duyuyorum.”