0

Ankara Kıyafet Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Ankara’da ekibimizle birlikte ihtiyaç sahibi olan yetim kardeşlerimize kıyafet hediye ettik ve mahalledeki çocuklarla birlikte eğlenceli oyunlar oynadık. Birlikte çok eğlendik. Hüzün değil de sevgiyle ışıldayan gözler görebilmek için bu iyiliğin bir parçası olmaya devam edeceğiz.Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Mukadder Gökçer: “Kesinlikle çok güzel vakit geçirdiğim bir etkinlik oldu. Ailelerin sıcak karşılaması, bol bol dua etmeleri, çocukların yüzlerinde ki gülümsemeler, oynadığımız oyunlar bizi daha da enerjik hale getirdi. Önümüzdeki diğer etkinliklerde çok daha fazla çocuğa kıyafet alabileceğimiz, yüzlerinde tebessümler oluşturabileceğimiz nice etkinliklerimizin olmasını diliyorum.“


Emrah Keskin: “Gülmek ve sevinmek herkesin hakkı. Etkinliğimize şahit olmak mükemmel bir duyguydu. Yeni etkinlikleri dört gözle bekliyorum”


Selin Durak: “Çok güzel ve eğlenceli bir etkinlik oldu. Çocukların kıyafetlerini giyerken yüzlerinde oluşan mutlulukları bizi çok mutlu etti. Tüm ekibin emeğine sağlık”


Ahmet Aydın: “Katıldığım ilk etkinlik olmasına rağmen çok etkilendim. Herkesin emeğine sağlık Allah razı olsun.”