0

Kütahya'da 16 Çocuğumuzun Doğum Günlerini Kutladık

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Bir kardeşimizin "Sanki Bugün Cennetteydim." ifadesi etkinliğimizin mükemmel özetiydi.


Kütahya ekibimizle birlikte 16 çocuğumuza doğum günü partisi düzenledik. Kardeşlerimizin doğum günlerini 'İyi ki Doğduk!' sloganıyla kutladık. Büyük bir pasta, her çocuk için özel hediyeler ve hazırladığımız parti süslemeleriyle birlikte saatlerce eğlendik. Pastamızı kesip hediyelerimizi verdikten sonra film izledik, karaoke yaptık, şiirler okuduk, şarkılar söyledik ve bolca dans ettik. Gün sonunda herkes evlerine mutlu döndü.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Zübeyde S. : “Bence çok güzel bir etkinlikti, çocukların ne kadar eğlendiği yüzlerinden okunuyordu. Her şeyi neşeyle, bıkmadan, sıkılmadan yaptılar. Birkaç saate bir çok şey sığdırdık, çok güzel kaynaştık. Sıradaki etkinliği sabırsızlıkla bekliyoruz.”


Fatih D. : “Katıldığım ilk etkinlikti çok samimi güzel bir ortam vardı. Katılan herkese teşekkür ederim. Çocukların mutluluğu her şeye değer.”


Büşra B. : “Çok güzel ve eğlenceli bir etkinlikti, çocukların gülen yüzlerini gördükçe biz de çok mutlu olduk. Özellikle içlerinden birinin “Sanki Cennetteydim” bugün demesi, bana iyi ki böyle bir topluluktayım ve iyi ki çocukların yüzünü güldürebiliyoruz dedirtti. Umarım bütün çocuklar her zaman böyle mutlu olurlar.”