0

Bursa Okul Boyama Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Çocukları eğitmek, geleceğe ışık tutmaktır.


Yeni eğitim dönemine kardeşlerimiz güzel bir başlangıç yapsın diye Bursa’daki Selçukgazi İlkokulu’nun bahçesini ve kütüphanesini gönüllü ekibimizle birlikte boyadık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


Ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:

Duygu Civan: “Ben BÇO'da ilk defa okul boyama etkinliğine katıldım. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Köydeki çocukların bize yardım etmesi de beni çok mutlu etti. Hem eğlendik hem de güzel işler başarmış olduk. Umarım daha fazla okul boyama etkinliğine katılma şansım olur.”


Ayşenur Çakmak: “Katıldığım Selçukgazi İlkokulu boyama etkinliğinden oldukça keyif aldım. Sayımız az olmasına rağmen ekip çok sağlamdı ve iş birliği içinde çok güzel iş çıkardık. Okulun minik öğrencilerinin sevincini, yardım etme isteğini ve bilhassa Beyza’yı asla unutmayacağım. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere.”


Cemile Sevinç : “BÇO’da gerçekleşen ilk okul boyama etkinliğimdi. İçinde bulunduğum ortamdan çok memnundum. Çocukların yüzündeki tebessüme sebep olmak, onların hayatında bir iz bırakmak çok güzel bir his. İyi ki BÇO var.”