0

Antalya Kışlık Kıyafet Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Antalya gönüllü ekibimizle birlikte soğuk kış aylarında kıyafet almakta zorlanan ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz ailelerimizin çocuklarına bot, mont, atkı ve bere gibi kışlık kıyafet yardımlarında bulunduk. Aynı zamanda da çocuklarımız ile oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirdik. Miniklerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Bizlerde onların sevinçlerine ortak olduğumuz için çok mutluyuz. Destek olan ve gönüllere dokunan herkese çok teşekkür ederiz.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı: 


Muhammed Enes YENİDÜNYA: "Yine gönüllere dokunduğumuz ve minik yüzlerde sevinç ile tebessüm bıraktığımız harika bir etkinliği daha geride bıraktık. Her etkinlik bize başka bir şey öğretiyor. Daha nice güzel etkinliklere..."


Tuğçe DAĞ: "Onların bedenlerinin bizim kalplerimizin ısındığı sevginin paylaştıkça çoğaldığı güzel bir etkinlikti. Kış için yeni bot ve montlarının olmasının mutluluğu çocukların gözlerinden okunuyordu. Bizim içinse bir kalbe dokunabilmenin mutluluğu tarif edilemez. Hep biliriz bir yerlerde kışın üşüyen çocuklar var çocukların okul ihtiyaçlarına kışlık kıyafetlerine yetişmeyen aileler var ama biz Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu sayesinde bilmekle kalmayıp elimizden geldiğince bu ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz."


Huri ÖZKAN: "Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu ile geçmişe gidiyor insan ister istemez. Çocuklarla vakit geçirirken kendi çocukluğuna dönüyor. Onların kalbine dokunmak, yüzlerindeki tebessüm olmak insanın çöle dönmüş kalbini yeşertiyor. İyi ki Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu ile tanışmışım. Daha nice çocuğun yüzündeki tebessüm olmak dileğiyle…"


Eda ÇANAK: "Yine çok güzel bir etkinlikti baktığım ilgilendiğim her çocukta farklı duygular tattım. Hepsi öyle masum öyle içenler ki hep çocuk kalmak istiyor insan. İyi ki bu ekipleyim. İyi ki Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu var."


Cemile LAÇİN: "Yine çok güzel bir etkinlikti, çocukların mutlu olması beni çok mutlu etti. Onlara bu heyecanı, sevinci yaşattığım için ve böyle güzel bir günde bir araya geldiğimiz için çok şanslıyım. İyi ki bu ekip var, iyi ki Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu var."