0

Antalya Doğum Günü Etkinliği

Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu'nun dernekleşmesi sonrası aldığı kurumsal isimdir.

Antalya'da gönüllü ekibimizle birlikte 6 kardeşimizin doğum günlerini kutladık. Pastamızı üfleyip çeşitli oyunlar oynadıktan sonra kardeşlerimize hediyelerini verdik. Biz onların gözlerinin içindeki parıltıyla aydınlanıyoruz. İnanıyoruz ki #iyilikiçin attığımız her adımla gelecek daha da aydınlık olacak.


Gönüllü ekibimiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:


Ece ÖZTÜRK: "İlk etkinliğim olduğu ve kimseyi tanımadığım için biraz gergindim fakat ekip arkadaşlarımın çok samimi, sıcakkanlı insanlar olduğunu görünce rahatladım .Özellikle yaz aylarında doğan çocuklardan biri olarak genellikle doğum günlerimiz kalabalık olmuyor. Bu sebeple bu etkinliği düzenlemenize çok sevindim hem onlar hem bizler mutlu olduk."


Selime AKSOY: "Birbirlerini tanımayan çocukları bir araya getirip gözlerindeki mutluluğu ortaya çıkardığı için Büyüdüm Çocuk Oldum ailesine çok teşekkür ederim."


Fatma GÖZÜKOCA: "Altı çocuğumuzun gülümsemesine ortak olmak çok keyif vericiydi. Hepsinin gözlerinin içi parlıyordu adeta ve bugün bu mutluluğa ortak olduğum için kendimi şanslı hissediyor, teşekkür ediyorum."